Yeni Sayfa 1

Anasayfa   -   Web Sitemize Hoş geldiniz.    

cxvxcvxc

 

 ÜYELİK

Üye Adı: Beni Hatırla
Şifre: Yeni Üye / Şifremi Unuttum

 KUANTUM DÜŞÜNCE İLE SANAT


Yeni Sayfa 1


 

Beyin Fırtınası Resimleri – Mistik Güçler – Bilinç Üstünlüğü – Gelecek Zaman
 

Konu başlıkları: Gelecek yaşam resimleri - düşünce fırtınası - foton çağı - düşünce gücü - zaman yolcuları ve olumlu düşünce gücü anlamını belirten düşünce resimlerini içeriyor.
Ahmet Nuray için kuantum düşünce ne ifade ediyor? İnsanoğlunun asırlar boyu merakla araştırdığı bir konu başlığı yaşam felsefesi. Kişilerin beyin kapasitelerini maksimum seviyede kullanma isteğinin ortaya attığı bilimsel bir başlık pozitif düşünce olmaya devam ediyor. Her geçen gün ilginin arttığı beyin gücü resimleri sempozyumları, olumlu yaşam düşüncesi adı altında çığ gibi artmaktadır. Beyin fırtınası adı altında birçok konunun tartışılması, irdelenmesi ve geliştirilmesi değişik kurum ve kurumlarca yapılmaktadır. Düşünce fırtınası adeta bir teknik gibi kullanılmaya başlaması kısa bir süre içinde başladı.
Binlerce seneden beri insanoğlunun kullandığı bu şeffaf düşünce yöntemi günümüzde yeni bir isim, yeni bir etiket resimleri ile karşımıza çıkıyor. Parapsikoloji konuları içinde algılama kapasitesi kelimesinin sıkça kullanıldığı zaman dilimi gündemde kalmaya devam edecek. Ne diyebiliriz? Felsefe üstatlarının kelime haznesini zenginleştirmenin ötesinde anlamını tam olarak gerçekleştirebiliyorsak ne mutlu bize diyebiliriz. Bilinç üstünlüğü gelecek kuşaklar için sıkça kullanılan bir kelime olacağa benziyor. Beyin fırtınası resimleri dünyasına hoş geldin diyelim. Ahmet Nuray kuantum düşünce felsefesi sizce ne ifade ediyor diye sorulduğunda; İnsanoğlunun asırlar boyu süren merakla araştırdığı yaşam felsefesi, uygulanması gereken hayatın içinde yer aldığını bilmek gerekir der.

Kişilerin var olan beyin kapasitelerini maksimum seviyede kullanma isteğinin ortaya koyan bilimsel başlık, pozitif düşünce gücü olmaya devam ediyor sanırım. Ahmet Nuray kuantum düşünce felsefesi resimleri sizce ne ifade ediyor diye sorulduğunda; İnsanoğlunun asırlar boyu süren merakla araştırdığı yaşam felsefesi, uygulanması gereken hayatın içinde yer aldığını bilmek gerekir der. Foton çağına ramak kala olumlu kişilerin var olan beyin kapasitelerini maksimum seviyede kullanma isteğinin ortaya koyan bilimsel başlık, pozitif düşünce gücü olmaya devam ediyor sanırım. Bilinç üstünlüğündeki mistik güçlere karşı ilginin, her geçen gün arttığı beyin gücü sempozyumları çığ gibi artmakta olduğunu gelecek kuşakların resimlerini yansıtan gündeminde de göreceğiz sanırım. Beyin fırtınası adı altında, fikir jimnastiği yaparak gelecek konusunun tartışılması, irdelenmesi veya geliştirilmesi değişik kurum ve kurumlarca yapılmakta olduğu günümüzdeki merek gittikçe artacağa benziyor. Gelecek Yaşam içindeki olumlu düşünce fırtınası eşliğinde kuantum uygulama sanatı, adeta yeni bir teknikmiş gibi kullanılmaya başlaması kısa bir süre içinde görülmesi bir tesadüf değildir. Beyin fırtınası resimleri sergileyan düşünce zengini genç beyinlerin gelecek zaman yolculuğu her an için başlayabilir. Zaman kavramının sadece bizim beynimizde olduğunu bilmemizde de yarar var sanırım.

Fikir kirliliğine yol açan düşünce gücü fırtınasında eksik açıklamaların kişisel gelişime katkısı yerine zararı olacaktır. Matematiksel hesaplar gibi düşünülen uygulama sanatının manevi gücüne zarar vermek durumunda kalanların vay haline diyeceğim tabi affınıza sığınarak. Mistik alanın etkisini kullanmak adına kaş yaparken göz çıkarmak istemeyiz elbette. Hak edilenlerin elde edileceği vurgusunu lütfen hatırlayalım istiyorum. Ne ekersek onu biçeceğiz düşünce özündeki bilinç üstünlüğünü kanıtlamak kişinin kendi özgün iradesine kalmıştır. Uygulama sanatını devreye sokmadan, düşüncelerin pozitif yönünü kullanamayız. Bu gerçek üzerine kurulu düzeni hiçbir Allahın kulu bozamaz biliriz elbette öyle değil mi? Düşüncelerin uygulanması pozitif anlayışın uygulanmasıyla mümkün olacağına kişi kendi karar verir. Bazen menfaatler çatıştığı zaman diliminde mistik düşünce resimleri adı altında kendimizi kandırmakta üstümüze yoktur desem ayıp olmaz sanırım. Haklı çıkmak yerine hakkaniyetçi olma isteği daha mantıklı olma durumundadır demeliyim.
Günlük yaşamda olumlu yaşam felsefesi olarak bilinen mistik hislerle uygulamanın, binlerce seneden beri insanoğlunun kullandığı şeffaf düşünce yöntemi günümüzde yeni bir isim gibi; yeni bir etiket olarak karşımıza çıkıyor. Parapsikoloji dallarının olumlu konuları içinde var olan algılama kapasitesi, pozitif anlayışıyla uygulanan olumlu kelimesinin sıkça kullanıldığı zaman diliminde gündemde kalmaya uzun süre kalmaya devam edecek gibi; Ne diyebiliriz ki? Yeni zaman felsefe resimleri üstatlarının kelime haznesini zenginleştirmenin ötesinde anlamını tam olarak gerçekleştirmeleri sağlanırsa ne mutlu bize diyebiliriz elbette. Yaşam felsefesinin bilinç üstünlüğü, gelecek kuşaklarca sıkça kullanılan bir kelime olacağa benziyor sanırım. Olumlu fikirlerin bilinç çerçevesinde vücut bulacağı hayat tarzının gelişimi adına, kişisel gelişimci üstatların beyin fırtınası zamanı dünyasına hoş geldiniz diyelim olsun bitsin. Şahsi menfaatler, anahtar kelime bu mu olmalı? Manevi duyguların eşliğinde gelişebilen altıncı hislerin maddesel dünyadaki konumu ne olabilir? Kuantum düşünce felsefesi resimleri ne ifade ediyor diye kişisel gelişim eğitmenlerine sorulduğunda İnsanoğlunun asırlar boyu süren merakla araştırdığı yaşam felsefesi anlamına yeni isim getirmelerinin gerekçelerini duymak isterdim. Düşünce kirliliği yaşamadan uygulanan yaşam felsefesi, hayatın akışını değiştirebilir.

Zengin fikirlerin eşliğinde Uygulanması gereken olumlu düşüncelerin, pozitif hayatın içinde yer aldığını bilmek gerekir demelerini isterdim elbette. Ayrıcalık gerektiren anlayışının değişik yöntemlerle ortaya kunulan aynı sonuca ulaşmak, zenginlik demektir. Ancak, fikir kirliliği yaşatan bilinçsiz açıklamalarla şahsi menfaatler peşinde koşan tüccar zihniyetiyle; mistik zenginliklerin kapısı açılamaz bilesiniz isterim. Her türlü kirliliğe rağmen, kişilerin var olan beyin kapasitelerini maksimum seviyede kullanma isteğinin ortaya koyan bilimsel başlıkların pozitif düşünce gücü olmaya devam edeceği kesin olduğu da bir gerçektir. Foton çağına ramak kala mistik güçlere karşı ilginin her geçen gün arttığı beyin gücü sempozyumları ve benzer çalışmalar çığ gibi artmakta olduğunu kabul etmek durumundayım. Uygulanmadan, matematiksel vurgulamalar gibi veya hazır paket programlarıyla erişilecek noktalar olmayan yerlere siz götürebileceklerini söyleyenlere dikkat derim. Foton çağında, beyin fırtınası adı altında, olumlu fikir jimnastiği yaparak düşünce fırtınasının resimleri tartışılması bir yana; irdelenmesi veya geliştirilmesi ise değişik kurum ve kurumlarca yapılmakta olduğunu zannetmek bir yana olmalı. Kuantum düşünce zamanı tekniğine günümüzdeki merak gittikçe artacağa benziyor. Yapıcı düşünce fırtınası eşliğindeki kuantum uygulama sanatı, adeta yeni bir bilinçli teknikmiş gibi kullanılmaya başlaması kısa bir süre içinde görülmesi elbette tesadüf değildir. Kasıtlı olarak geliştirilen güçlerdeki düşünce yapısının artıları ve eksilerini zaman içinde hep beraber göreceğiz.
Olumlu yaşam felsefesi olarak bilinen gelecek yaşam felsefesiyle hayat tarzı uygulamanın, binlerce seneden beri insanoğlunun kullandığı şeffaf düşünce yöntemi; günümüzde yeni bir isim gibi yeni bir etiket olarak karşımıza çıkması neden olabilir bir düşünelim isterim. Mistik güçlerin kaynağı parapsikoloji dallarının konuları içinde var olan kişisel algılama kapasitesi, gittikçe azaldığı zaman diliminde ortaya çıkarılmasının bir sebebi olmalı diye düşünüyorum ya siz? Pozitif resimleri kelimesinin sıkça kullanıldığı zaman diliminde gündemde kalmayı arzulayanların gerçek amacına dikkat derim. Olumsuzlukların gittikçe artış gösterdiği tarih sayfasında, olumluluk kavramı uzun süre gündemde kalmaya devam edecek gibi olduğunu algılıyorum.

Gelecek zaman çağını yaşamadan, ne olup biteceğini bilinçli bir arayışta olduğumuzu bilmeden yaşama isteğine ne diyebiliriz ki? Yeni zaman yolcuları olan felsefe üstatlarının kelime haznesini zenginleştirmenin ötesinde, olması gereken anlamını tam olarak gerçekleştirmeleri sağlanırsa ne mutlu bize diyeceğiz elbette. Hayat tarzındaki zenginleşen yaşam felsefesinin olumlu mistik bilinç üstünlüğü, gelecek kuşaklarca sıkça kullanılan kelimelerden ibaret olacağa benziyor sanırım. Gelecek kuşaklar çağı için olumlu fikirlerin düşünce gücü fırtınasında vücut bulacağı hayat tarzının gelişimi adına, gereken adımların atılması yetkililerce olsa iyi olur sanırım. Aksi durumlarda yaşanacak hayal kırıklıkları birçok hayalperestin dünyasını karartabilir. Bu düşüncelerime kulak kabartacak kişisel gelişimci üstatların, mistik beyin fırtınası dünyasına hoş geldiniz diyelim Anlayışıyla, olsun bitsinle bu işler olması gereken kıvama geleceğine inanmak istiyorum her nedense; saygılarımla şen ve esen kalınız.

Kuantum düşünce grubu başkanı Heykeltraş Pedagog Ahmet Nuray

Kaynakça: Kuantum düşünce tekniği resimleri uygulamalarında gelecek yaşam çocukları için düşünce fırtınası üreten foton çağı makale yazıları içinde yer alan, düşünce gücü, zaman yolcuları ve olumlu düşünce gücü başlıkları arşivinden alıntılardır (Ahmet Nuray kuantum, Atatürk ve sanat anlayışı resimleri ve makaleleri). Halk arasında sıkça tekrarlanmış olan deyim niteliğindeki sözcüklerin anlamına vurgu yapan mistikçe yazılar, güzel resimlerin altında açıklamalı olarak verilmeye devam edeceğini sizlere bildirmek istiyorum saygılarımla.


          Beyin fırtınasının resimlerini çizmek durumunda kalsak, her kişinin kendine ait duygu selinin şekilleri farklı boyutta olacağını göreceğiz. 
</p>Manevi duyguların yoğun olduğu zaman dilimlerinde başımızdan geçek olayların beyin hücrelerinde kalıcı fotoğrafları vardır. Senelerin silemediği izlerin pozitif veya negatif olma durumuna göre, hafıza bankasının detaylarında yer eden duygu izleri, karakterimizin oluşumunda büyük rolü oluyor. 
</p>Negatif hatıraların zaman içinde, olumlu yaşam tarzlarının etkisiyle tarafsız duruma getirmek mümkün olduğunu fark eden kişiler, olayın mistik boyutlarını araştırmaya koyuluyorlar. Yaşam seviyesinin üstün meziyetlere erişmesiyle pozitif duyguların gülcü yansımasını hayat çizgilerinde bulacak olan insanoğlunun akıl gücüyle neler yapabileceğinin keşfi devam edecek. Aklın gücü senelerce araştırılmaya devam ederken, mistik düşünce tarzındaki gelişim rüzgârlarının fırtınalı sancıları olabilir. Beyin kapasitesinin sınır tanımayan gelişmesine şahit olacağımız zaman dilimindeki ilerlemesi gittikçe hızlanan süratin etkisiyle boyut atlamaya başlar. 
</p>Üstün meziyetlerde negatif dürtülere yer olmadığının farkında olanlar, hayatın vazgeçilmez enerji zincirinden nasibini almaya devam edecekler. Birileri negatifleşmeyi sürdürürken, hiçbir şey yoktan var olmaz ve var olan pozitif enerji yok olamaz düşüncesi temeline göre: erdemleşmeyi hak edenlerin güç seviyesinde müthiş bir artma yaşanacağına inanıyorum. 
</p>Açıkçası, doğanın tarafsız dengesi korunmaya devam ediyor demeliyiz. Birilerinin kaybettikleri değeri, diğerleri kazanıyor. Bilinç üstünlüğündeki zaman diliminde yolculuğunu sürdüren saf kütlesel hareketin boyut değiştirmesi aralıksız olarak devamlılık arz ettiğini ne zaman düşünmeye başlayacağımızı hep merak etmişimdir. 
</p>Medeniyet dedikleri tek dişi kalmış canavarın maddesel güçlerine alet olanların sayısındaki artış devam ettiğine göre, az sayıdaki olumlu güç sahiplerinin boşta kalan saf enerjiye sahipleneceğini hiç düşündünüz mü? On kişilik bir grubun sahip olduğu enerjiyi sekiz kişi kullanamazsa, iki kişinin var olan yeteneklerindeki artışı siz hayal ediniz. Beyin fırtınası dünyasının sınır tanımayan açıklamaları resimlerine diğer görsellerin altında birlikte yorum yazmaya devam edeceğiz sanırım ne dersiniz? Gelecek zaman çocuklarının bu müthiş değişimden nasibini almaya başladığını hissedenlere ne mutlu demeliyim.
</p>Kuantum düşünürü: Ahmet Nuray       Mistik güçler tanımı yapılan makale yazıları, mistikçe düşünce gücü yapısına sahip kişiler nasıl bir karakteristik özelliğe sahip olmalıdır sorusuna yanıtı merak edenler, link verilen yazıyı tamamen okumaları gerekir. Anlam çıkarmak yerine, algılamak durumunda olduğumuz konu hakkındaki rivayetlerin bir çoğu hayal ürünü olduğunu bilmekte yarar var sanırım. Her kişinin gücünü arttırabilmesi mümkün olmasına rağmen, başkalarının güçlerine ihtiyaç duyulması biraz hazırcılık değil mi acaba?
Kuantum Teorisyeni: Ahmet Nuray
Kaynakça makalenin devamı: http://www.ahmetnuray.com/kuantum_devam.asp?id=76

 

 
Yeni Sayfa 1
Bu sitedeki eserler ve yazıların tüm hakkı Heykeltıraş Ahmet Nuray'a aittir.

Kuantum Düşünce Tekniği - Yorumlar