Yeni Sayfa 1

Anasayfa   -   Web Sitemize Hoş geldiniz.    

cxvxcvxc

 

 ÜYELİK

Üye Adı: Beni Hatırla
Şifre: Yeni Üye / Şifremi Unuttum

 KUANTUM DÜŞÜNCE İLE SANAT


Yeni Sayfa 1


 

Kuantum Düşünce Tekniği Beyin Gücü Gurubu
 

Kuantum düşünce gücü ile sağlıklı yaşamak mümkün mü diye sorulan sorular ziyaretçi defterindeki yazılarda sıkça gündeme geliyor. Zayıflama merkezlerine şifa bulmak için giden kişiler yeterli netice alamadıkları zaman, beyin gücü yardımı gerektiğini düşünmeleri gerekir. Yüzde yüz beyin gücü kullanımı, konsantrasyon sonucunda ortaya çıktığını daha önce yazdığımız makalelerde bahsetmiştik. Kuantum düşünce gücü her sağlıklı beyin tarafından uygulanması mümkün olan düşünce uygulaması tekniğidir.
Düşünce ile başarıya nasıl ulaşılır diye sorulara sıkça karşılaşıyoruz. Başarmak istediğimiz ne olursa olsun, öncelikle düşünce kapasitemizi arttırarak beyin enerjisini bir odak noktasına toplayarak arzu edilen konuyu net olarak hafızamızda canlandırmamız gerekir. Mesela kilo vermek isteyen kişi, kafasına koyduğu fikri uygulamak için ne yapması gerekir diye kendi kendini sorgulayabilir. Beyin gücü tarafından istenilen, zayıflamak kelimesinin anlamı belleğimize işlememiz birinci adım olacaktır. Arzu edilen işlevsel faaliyet zayıflamak olduğunu kabullenen bir anlayışı hazmetmek ikinci adım olmalıdır. Beyin hücrelerinde foton enerjisinin zerrecikleri harekete geçmesi konsantrasyon sayesinde başlamış olacaktır.

Zamanda Yolculuk - Yüzde Yüz Beyin Gücü
Geçmiş anılarımızda yolculuk yaparcasına zamana doğru bir yolculuğu başlatabiliriz. Zamanda yolculuk yaparcasına saniyeler içinde geçmişe doğru yelkenlerimizi açalım. Vücudumuzun zayıf olduğu bir zaman dilimini hayal etmek her kişinin yapabileceği işlevsel düşünce kapasitesini harekete geçirecektir. Önceden sahip olduğumuz kondisyona tekrar kavuşabilmeyi sahip olabilmeyi amaç edinmemizin çok önemli olduğunun altını çizmek isterim. Zayıflamak için ne yapmak gerektiğini hepimiz çok iyi biliriz önemli olan bildiklerimizi uygulamak olduğunu kesin olarak bilmeliyiz.
Bilinen gerçekleri tatbik etmek, akıl ile düşünce gücünü harekete geçirmek gerektiğinin bilincinde olmalıyız. Yüzde yüz beyin gücü kullanarak yapılamayacak başarılamayacak hiçbir şey yoktur. Öyle ise uygulama sanatının inceliklerini öğrenme ve uygulama zamanı geldi demektir diye düşünmeliyiz. Zaman içinde düşünceleri tetikleyen zaman yolculuğuna hazır mısınız? Kendini yönetme sanatı akılcı bir beyin tarafından, mantık ilişkisini elden bırakmadan uygulaya hazırlanalım isterseniz. Düşünce ve beyin gücü ile zayıflamak elbette mümkündür. Pozitif beyin dalgaları tarafından harekete geçirilen düşünce fırtınası, kuantum teknik felsefesinin yardımıyla pozitif dalga boyutlarının beyin hücrelerinde olumlu enerji frekanslarının harekete geçmesini sağlar.

Negatif enerjiden uzak pozitif enerjinin dalga boyutları beyin hücrelerinde yaydığı frekans yüzde yüz beyin gücü açığa çıkarmaya başlayacaktır. Arzu edilen düşlerin fikir uygulamaları pozitif enerji gücünün yardımıyla olumlu düşüncelerin gerçekleşmesinde büyük etken olduğunu asla unutmayalım.
İster beyin gücüyle zayıflamak için isterseniz diğer arzularınızın pozitif dalga boyutlarında gezinerek, negatif enerji üretmek yerine pozitif enerji etkisiyle istediğiniz her şeyi gerçekleştirebilirsiniz. Olumlu düşleri üreten beyin sağlıklı yaşam için gereken altyapıya sahip olacaktır. Zayıflamak için beyin gücü kullanması nasıl olur diyen insanların, irade kuvvetinin ne kadar faydalı olduğunu bilmesi gerekir. Zayıflamak isteyen milyonlarca kişi, ilaç tedavisinden netice alamayınca, beyin gücüyle gerekeni yapabildiğini kendisine kanıtlamıştır. Doğal yollarla zayıflamak daha uzun ömürlü olduğunu da ayrıca söylemek gerekir.

Halk arasında gündeme gelen diyaloglar arasında sıkça duyduğumuz betimlemeleri hatırlamaya çalışalım. Derler ya ne ekersen onu biçersin. Bugün sana yarın bana, başkaları için iyi düşünenlerin başına kötülük gelmezmiş. İnsanın aynası kendisidir gibi söylenen sözler sayesinde insanoğlu geçmişte yaşanlardan kendine pay çıkarmalıdır. Var olan sınırsız beyin gücü ile olumlu isteklerinizi gerçekleşmesini dileyelim. Dilekler ve istekler kişinin içsel arzularının dinamiklerini tetiklemeye başlayacaklarını göreceksiniz. Olumlu olan düşüncelerin uygulaması için pozitif duyguların beyin hücrelerini beslemesi gerektiğini asla unutmayalım. Basit olarak konuyu özetlemek gerekirse, olumlu düşüncelerin uygulaması için pozitif düşünce kapasitesini attırmak gerekir.

Sağlıklı yaşamak olumlu düşünce yapısına sahip olmak için, pozitif düşünce dalgalarını kullanmaya başlamalıyız. Düşünce gücü nedir nelerdir, nasıl çalışır ve ne kadar fayda sağlar diye kendi kendimize sorsak bile, cevabı mutlaka bilen bir beyine sahip olduğumuza dair bahse girerim. Düşünce gücü ile başarıya nasıl ulaşılır diye sorulan sorulara vereceğimiz cevap, aslında kişisel gelişim için gereken alt yapıyı sağlayacağını bilmek işin en önemli kısmını teşkil edeceğini bir kez daha hatırlamakta fayda var sanırım. Kişilerin sizi yönlendirmesine izin vermeden bilgi dağarcığınızı geliştirerek kendi sorunlarınızın cevabını çözmeyi öğrenmenin en akılcı yöntem olacağını sizlere aktarmaya devam edeceğime emin olabilirsiniz. Pozitif beyin düşünce gücü kuantum teknik felsefesi takipçileri, kendini geliştirme sanatının yönlendirmelere maruz kalmadan akılcı bir şekilde uygulamayı öğrenenlerdir. Kuantum teknik düşünce gücü ile sağlıklı düşünmek, mutlu yaşam felsefesini benimsemek ve özgür irade gücü ile kendini yetiştirmek mümkün olduğunu söyleyebilirim. Sağlıklı düşünen olumlu yaşamayı bilendir. Özgür irade gücü mantık ve ilim ışığında aydınlanmaya devam ettiği müddetçe kişisel değişim pozitif yönde gelişmeye devam edecektir. Hayatımızın gelişim süreci sonsuza dek süreceğini hepimiz biliyoruz öyle değil mi?

Araştırma uzmanı: Kuantum düşünce beyin gücü gurubu başkanı Ahmet Nuray

Kaynakça: Kuantum düşünce beyin gücü gurubu içinde Ahmet Nuray duygusal zekâ arşivinden alıntı makaledir Aşağıdaki düşünceli resimleri iyice izledikten sonra, resim konusunun size neleri hatırlattığını ve renklerin beyninize yaptığı çağrışımları içinizden düşünün. Daha sonra resme bakarak, sesli olarak resim konusunun, sizde uyandırdığı geçmiş hatıralarınızla bağlantıyı düşünün. Beş dakika harcanacak zaman dilimindeki harcadığının pozitif enerjinin mutluluğunu bir düşünün isterseniz. Zayıflama yöntemi, beyin hücrelerinin gelişimi ile mümkün olduğunu söylemekte elbette yarar var sanırım. herşeyden evvel, karamsar düşüncelerin yemek yeme isteğini niçin arttırdığını düşünmeli ve olumsuzlukarın düşlenmesiyle negatif enerjiyi tetiklediğini unutmayalım isterim.

ZAYIFLAYABİLMENİN MÜMKÜNLÜĞÜ ÜZERİNE ŞARTLAR

kilolarından kurtulmanın yolları vardır elbet, kimi zamanda nitkilerden yararlanılır, bazılarımız diyetisyenlere ait çeşitli diyetleri tercih eder ve kimileride alternatif tıp dedavilerini denerler. Oysa bütün bu uğraşların başında atılması gereken ilk adımımızın, beyindeki gücümüzün kullanımını ön plana çıkarırması gerektiğini düşünmeyiz.

BEYİNDEKİ OLUMLU ENERJİLERİN HAREKETLENMESİ

Beyin şartlanması tabirinin anlamına kulak kabartmanın şart olduğunu bilmek durumundayız. Bu ne demek: Zayıflamakta olduğumuza kendimizi inandırmak ve beyin hücrelerininmaddesel ile manevi zekasının eşdeğerliğini bozmadan, mantık ve maneviyat ikilisini birden kullanmakla elde edilecek özgüven duygusuyla zayıflamakla kalmayıp, hayatımızın akışını bile düzenleyebiliriz. İlk önce kendimize inanmalıyız gerisi çok kolay devam edeceğine inanıyorum, beyindeki doyumsuzluğun sebeplerini ortadan kaldırmak için, psikolojik olarak yardım görenlerimizin kilolarından arınmanın daha kolay oduğu bilim adamları tarafından kanıtlandığını hatırlamak gerekir.
Olumluluk kavramını benliğimize yedirerek, yeni bir anlayışış hareketlenmesini, kontrol mekanizmasına bizim sahip olduğumuz düşünülülmesi şart olmalı. kuantumcuların düşüncelerindeki tekniğine yakınen bakacak olursak, Beyinlerdeki gücüne hakimiyet oranının üst sevidelerede lduğuna şahit oluruz. Olumlulukla kavramları birbiriyle ilişkisindeli çekimin gücünden üstün meziyetlerin kavramına doğru bir genelleme yapıldığına tanık olabiliriz. Butünlük kavramna uygun olması düşündüğümüz grubun birbirleriyle ilşkelendirilmiş bilgilerin bütünlüğünde, mistikçe öngörülen öğretilerin önde gelebileceğini bilmek gerekir derim.

Sayfamızda bulunan diğer makalelerimizdeki konularımız:

Ürenkenlik katsayısı artışının, insan zekasındaki katkılarının tartışılması.

Negatiflikteki düşüncelerimizden arınmanın yollarına geçiş nasıl yapılabilir?

Zayıflamakta israrlı olabilme adına atılması elzem görünen konu başlıklarının önemine dikkat edecek olursak, İradeli karakteristik davranma biçimleri neler olmalıdır? Beyindeki gücümüzü kullandığımız maksimum seviyenin miktarı nelerdir, zengin olmak gayesiyle bu enerjinin açığa çıkarmaya yardımcı olabilen yeteneklerdeki kişilikler, insanlar mevcut mudur?

İradenin kontrolüyle bilinmeyen güçlerimizin keşfi mümkün olabilir mi? Bütüm bu soruların cevabı, negatiflik haricinde, pozitifliğin ışığında tanımlanması mümkün olabilir mi? Diğer makalelerin içinde sarpiştirilmiş açıklamaların tanımını kendiniz keşfedebilirsiniz sanırım. Beyindekilerin neler olbileceğini bilen bizleriz. Olumlulukla enerjilerinin hareketlenmesine yardımda bulanacak elbette biz insanoğlu olmalı. Dış güçlerle etkilenen beyinlerimizin kontrolündeki güçlüğün farkındalığını düşlemekle işe başlayabiliriz. Kendi iradesiyle hareketlenen gelişime yeşil ışık yakmanın zamanı geldi galiba.
Ahmet Nuray

Kendi özgün farkındalığına varabilenler beyin gücünü kullanarak istedikleri her şeyi başarabilirler. Beyin gücüyle bütün isteklerimizi dogru orantıda kendimize doğru çekerken şunu unutmamamız lazım ki bizlerde fiziksel olarak harekete geçip isteklerimiz doğrultusunda aynı frekansı yakalamalıyız.
Yorum: Gnhn Savas


       Kuantum düşünce ile zayıflamak mümkün mü sorusuna yanıt evet olmalı diye düşünüyorum.
Renklerin dili olabilme özelliği her kişide vardır. Zaman ayırıp renklere bakarken, içimizde hissettiklerimizi düşünmek gerekir. Gerçek yaşam ile hayal âleminin birbirine bağlanması mümkün olduğu halde, düşünme zahmetine katılmadan sadece boşluğa bakarcasına; düşünmemeyi sağlamak beyini durdurur. Bu işleve dinlenme diyenlerin düştüğü hatayı bir düşünelim isterseniz. </p> 
</p>Var olan beyin hücrelerinin yüzde birini bile zorla kullanırken, geri kalanının kullanılmamasının altında yatan gerçeklerin başında beyin tembelliği gelir. Kullanılmak üzere Allahın lütfettiği enerjiye sırt çevirmenin anlamı ne olabilir ki? Doğal renklerin dilini algılamak her kişiye göre ayrıdır. Bu doğanın zenginliğinin bir güzelliği olmalı demek isterim, tabi ki kendi payıma demekte fayda var sanırım. </p>
 
</p>Olumlu enerjiyle gelişen hücrelerin, negatif dalga boyutlarında zarar gördüğünü birçok kişi düşünmek istemez. Acı olan doğruları hepimiz çok iyi biliriz ancak işimize gelmediği içindir ki; hatırlamamakla yetiniriz. İşte anahtar kelime bu olsa gerek. İşimize geldiği gibi düşünmek bize zarar verir. Zayıflama isteği içinde olan bizlerin yapması gereken, Beyin hücrelerinin olumlu yönde kullanılmasını sağlamak olmalıdır. Hatırlarsanız, çok yediği halde kilo almayanlara bir kulp takılır. Fesatlığından kilo alamıyor denilir. Acaba fesatlık dedikleri, beyini iyi kullanmasını bilen düşüncelere sahip kişiler olamaz mı? </p>
Renklerin düşündürdüğü dünyalara doğru ilk adım atmanın hoşnutluğunu bu renkli </p>Dünyaların resimlerindeki anlamlarını çözmeye başlayalım istedim. İstedim ki, pozitif düşüncelerimin harekete geçirmenin yolarını öğrenmeye başlayayım artık. Zayıflamanın kendiliğinden olacağını da zaten biliyorum. 
Mavi renkler dinlendirici olmasının sebeplerini araştırdım. İlgi çekici cevaplarla karşılaşmama rağmen, her insanoğlunun üzerinde ayrı etki bıraktığına karar verdim.</p>  
</p>Resmi yorumlayan: Hatice düşünceli

 

 
Yeni Sayfa 1
Bu sitedeki eserler ve yazıların tüm hakkı Heykeltıraş Ahmet Nuray'a aittir.

Kuantum Düşünce Tekniği - Yorumlar