Yeni Sayfa 1

Anasayfa   -   Web Sitemize Hoş geldiniz.    

cxvxcvxc

 

 ÜYELİK

Üye Adı: Beni Hatırla
Şifre: Yeni Üye / Şifremi Unuttum

 KUANTUM DÜŞÜNCE İLE SANAT


Yeni Sayfa 1


 

Nazar Boncuğu Resimleri - Psişik Güçler Yeni Tasarım Resimleri
 

Yeni Tasarım Resimleri

Nazar Boncuğu (Yeni Tasarım Resimleri) çizmeye başladığımız, plastik sanatlar galerisi bölümünde resim sergisi açtık, arayıp bulmak siz üyelerimize kaldı. Negatif enerji denilen olumsuz enerjiden korunmak için alınan tedbirlerin arasında fazladan bir imkân sahibi olmanın zararı olmaz derler. Psişik güçleri yoğun olanların bu tür konulara ihtiyacı olmadığını üzerine basarak vurgulamak istiyorum. Göz boncuğu (mavi yeşil kırmızı ve beyaz renkleri olan) diye tanınan yeni resimleri sizlerle paylaşmak bizim görevimizdir. Ancak, sanat adına yapılan girişimlerin yanlış yorumlanmamasını umut ediyorum.
Kuantum yaşam fikirleri sergileyen kişilerin güç kalkanı oldukça gelişmiştir. Ahmet Nuray eğitim ve aile köşesindeki (Kültür Sanat Resimleri makale arşivi köşesinde yeni resim sergisi niteliğinde nazarlık için boncuk tasarım resimleri koyduk. Bazı üyeler bu resimleri kopyalasın isterler. Elbette bunu biz de istiyoruz. Yardımlaşmak adına yapılan işleri desteklemeye devam edeceğiz ancak nazarlık tasarım resimleri nerede bulamadım demenin bir âlemi yok. Site içi gezintiden hoşlanmayan hazırlopçulara hizmet etmeyi düşünmüyoruz. Emeğe saygı duymayanlar, görsellerdeki kopya resimlerle yetinsinler.
Pozitif düşünce yapısının olumlu tavırları içinde kullanılmak diye bir şey yok. Tam aksine, kem gözlerden uzak kalmanın yeni yolları tanımlanır.

Yeni mavi cam boncuğu resimleri bu sitede sizlerle paylaşılmaya devam edecek. Özel tasarımlar sadece siz ilgili üyelerimizin zevklerine sunulacak. Olumlu enerji üretenlerin paylaşımı sürdükçe, nazardan korunmuş birliktelik artmaya devam eder. Kötü düşüncelere karşı koruma kalkanı oluşturan pozitif bakışlara ihtiyaç duyduğumuz bu devirde, Allah iyi insanları bize nasip etsin diyenlerin sesini hatırlayın. Bir bildiği olan bilge kişilerin çizdiği (Yeni Hayat Tasarımları) yoldan ayrılmamak en iyi çeçim olabilir. Korunma çareleri nelerdir diye düşünmenin yanında, yeni alternatif güçlerin sahibi olacak karakterlerde olmanın yolunu bulalım isterim.

Allah vergisi olan bazı güçler dışında kalan, eğitimle elde edilebilen yeteneklerin keşfine başlasak iyi olur sanırım. Pozitif düşünce ve benzeri olumlu uygulama sanatını geliştirmek adına, benliğimizin derinliğinde var olan merhametin getirdiği faydaları hissetmek gerekir. Yaşamadan hissedilmeyen olguları tanımlamak zor olabilir. Bir noktadan sonra başlamak isteyenlere bırakılan açık kapının adresini veriyorum. Var olan hayat tasarımlarınızı uygulayıp, keşfedilmemiş yeni değerlerin peşinden gidin. Güçlü enerjinin ne demek olduğunu keşfedin. Kem gözlerin size zarar veremeyeceğini bilerek, Nazara karşı korunmanın doğal yallarını tatbik edelim isterim. Hayat resimleri çizen olumlu bakışların artılarını bilerek yaşama evet diyenlerin çoğalması dileklerimi kabul edin lütfen.

Yüksek kapasiteli yeni yaşam tarzı ne demek olduğunu bir kez daha düşünmemizin zamanı gelmedi mi? Negatif enerjinin kimlere işlediğini bilenlere lafım yok. Bilmeyenleri hurafe ve batıl itikatlarla kolaycılıktan vazgeçmemesi çözüm üretmeyecektir. Pişik güçlerin aydınlık yüzü sizlerle olsun. Kuantum yaşam dünyasının olumlu düşüncelerini bol olsun. Pozitif güç kalkanının kendiliğinden oluşacağını görecek ve hissedeceksiniz. Şarlatan fikirli hurafelerden güç kazanacak olduğunuzu düşünmek yerine, Allah vergisi enerjinizle beyin motorunu çalıştırın. Derler ya, taşıma suyla değirmen döndürmek anlık olur. Oysa var olan ebedidir kıymet bilenin hakkı olan enerjiyi kıymetliler sahip olacağını unutmadan düz çizgiyi takibe devam diyorum. Hurafe ve batıl uygulama tarzı eskide kalmalı. Çok eskilerde zaten yoktu.
Gelecek makale arşivinde konuya devam edelim istiyorum. Fikir kalkanının olumlu boyutlarında yeniden buluşmak üzere, Yeni boncuk resimleri ile karşınıza çıkacağız saygılarım hepinize olsun.


Gelecek makale başlıklarını aşağıda sıraladım. İstek üzerine gündeme taşıyacağım konuları beraberce irdelemeye devam edeceğiz.

Negatif enerji yok edici toprak seramik boncuğu resimleri nasıl yapılır?
Psişik Güçler ile ilgilenen kimlerdir?
Kuantum yaşam felsefesinin özünde var olan olumlu enerji nasıl uygulanır?
Pozitif Güç sahibi olabilir miyiz?
Güç Kalkanı denilince akla gelen konunma doğal yollarla elde edilen enerji olması mümkün mü?
Makale Arşivi içindeki diğer mistik konuları nasıl bulabilirim?
Kuantum Makale yazarı Ahmet Nuray'ın uygulamalı eğitim verdiği kişiler var mı?
Pozitif düşünce (Her Gün, Yeni Bir Gün Felsefesi) olabilir mi?
Mavi cam boncuğu resimleri ve tasarımları
Olumlu enerji (İşe Yarar Güç) ile ilgili söylenecekler nelerdir?
Nazara karşı koruma kalkanı (Faydalı Amel resimleri) sitenin başka makale yazılarında var mı?
Koruma kalkanı (Doğal Kaynaklar) derken, hangi tür bilgilendirmeler içeriyor?
Korunma çareleri nelerdir (Doğal Korunma)?
Alternatif güçler (Gizli olmayan ve herkeste var olan güçler) kimler tarafından öğretilir?
Allah vergisi (Verilmiş Değerler – Kıymet Bilmek) olan olumlu yaklaşımlar sonradan kazanılır mı?
Pozitif düşünce (Olumlu Fikirler) gücüyle zengin olmak mümkün mü?
Düşünce gücü (Var Olan Enerji Yönlendirmesi) güçlü olanlar kimlerdir?
Yaşam felsefesi (Hayata Evet- İyimserlik Düşüncesi Uygulaması resimleri) pozitif olanlara nazar değer mi?
Korunma güdüsü (Otomatik kontrol Sistemi) kimlerde daha fazla oranlarda vardır?
Karşı koruma (Negatif dalga Boyutları Önlemek) gereksinime kimlerin ihtiyacı olabilir?
Yüksek kapasite (Bahşedilen Olumlu Düşünce) seviyesine ulaşan filozoflar kimlerdir?
Göz boncuğu takılan çocukların nazardan sakınmaları nasıl sağlanır?

Kaynakça: Ahmet Nuray (Yeni Makale resimleri) yazıları arşivinden alıntılardır. Şanş boncuğu makale yazıları içinde yer alan nazar ve seramik boncuğunun yapılışı ile ilgili bölümden alıntıdır.   </p>Nazar boncuğu resimleri sergileyen Ahmet Nuray güzel sanatlar galerisine, bu enfes fotoğrafları biz üyelerle paylaştığı için kendi adıma minnetlerimi sunarım. 
</p>Nazarlık yapımında tasarım resimlerinden ilham almak isteyen arkadaşlarımız içim bulunmaz bir fırsat sunmuşsunuz. Pozitif düşünce gücüne takviye yapabilen nazarlıkların değişik versiyonlarını bir arada görmek, güzel eserleri ortaya çıkarabilmek açısından büyük önem arz ediyor sanırım. Olumlu enerji kaynağı olarak bilinen mavi beyaz renklerin hâkimiyetindeki nazar boncukları, bilinen klasik şekillerin dışında olması daha modern eserlerin ortaya çıkmasına yardımcı olabilir. 
</p>Mücevher yapımında bile nazar boncuğunun yer aldığı günümüz tasarımlarında, çağdaş sanat anlayışına yenilikler katmanın ne kadar gerekli olduğunu bu güzel resimler bize anlatıyor sanırım. Nazardan korunmanın en iyi yollarından biri, pozitif enerji üreten benliğe sahip olmaktır. Bunun yanında mavi boncuk takılan kişinin inancı gereğince, kem gözlerin nazarından korunmuş olacağı inancı asırlardan beri devam etmektedir. Güzel fotoğrafların resimlerini gönderen arkadaşlara da ayrıca teşekkür ederim.
</p>Yorumu yapan: Boncuk tasarımcısı: Naile Kılıç

 

 
Yeni Sayfa 1
Bu sitedeki eserler ve yazıların tüm hakkı Heykeltıraş Ahmet Nuray'a aittir.

Kuantum Düşünce Tekniği - Yorumlar