Yeni Sayfa 1

Anasayfa   -   Web Sitemize Hoş geldiniz.    

cxvxcvxc

 

 ÜYELİK

Üye Adı: Beni Hatırla
Şifre: Yeni Üye / Şifremi Unuttum

 KUANTUM DÜŞÜNCE İLE SANAT


Yeni Sayfa 1


 

Yaşam Felsefesi Teorileri - Kuantum Yaşam – Pozitif Düşünce
 

Kuantum Yaşam üzerine teorisyen olan fikir üreticileri, fikirlerini söylemeye devam edecekler. Teorinin özü olan, Pozitif düşünce kavramının boyutları içinde kaldıkları müddetçe fikir sahiplerinin teorilerinden kişisel bazda faydalanabiliriz. Ancak bazı kişiler teorinin özüne sadık kalarak kişileri kendi istekleri doğrultusunda yönlendirmek isterlerse, ortaya fikir kirliliği çıkar. Bu günlerde konu ile ilgilenen kişilerin sıkça sorduğu soruların başında gelen soruyu ele alalım istedim. Ben bu tekniği öğrenirsem (ismi lazım değil) para kazanabilir miyim? Pozitif düşünceyle zengin olabilir miyim? Yaşam felsefesiyle şansım açılır mı? İnsanların sevgisini kazanır mıyım? Bunun gibi maddesel isteklerin sıkça sorgulandığını hepimiz biliyoruz. Farkında mısınız, doğruları söyleyerek insanlara ne kadar kötülük yapabiliriz ki? Kısa yoldan satır aralarında öğrenecekleri birkaç uygulama ile kişilerin beklentileri neler olabilir? Yaşam felsefesi teorileri nelerdir? Bu soruların yanıtlarını bulmak adına yaşamın gizemli yolunda yol almak yerine, satır aralarından hayatı yaşamak mümkün olmayacağını algılamak çok zor olmasa gerek diye düşünüyorum.

Kişisel Eğitim - Yaşam felsefesi – Ruhsal Gelişim

Hayalleri olan kişilerin istekleri doğrultusunda araştırma yapmaları kadar doğal bir şey olamaz sanırım. Ancak, kişilerin öğrenmek istedikleri her ne olursa olsun; kişisel eğitimin ruhsal gelişime ters düşmemesi gerekir. Eksik olduğumuz taraflarımızı tamamlamak veya bilmediklerimizi öğrenmek güzel bir şey olsa gerek. Öğrenilenlerin ruhsal gücün olumlu yardımıyla tatbik edilmesi gerekir. Yaşam felsefesi teorileriyle gerçek hayata hoş geldik diyebilir miyiz? Yanlışları düzeltmek yerine, bir daha tekrarlanmaması gereken durumu yaratmak için çaba sarf etmek yerine, papaz efendiye git günah çıkar; parasını öde rahatla. Kötülük yap, vicdan azabı çekmemek için af dile ki; yaptıklarından kurtul. Parasını ödediğimiz bir kuruluşun kişisel eğitim öğretilerini ezberle, öğretilerini yoğurmadan yut mide spazmı geçirme. Bu işler ruhsal açıdan duyguları dile getirmek bu kadar kolay mı? Uğraş vermeden kişiler nasıl olurda, pozitif düşünce gücünü kullanmadan satır aralarında okuduklarıyla; birden bire erdem kişi oluveriyorlar anlamış değilim. Ruhsal gelişim adına anlatmak istediklerimi anlamayanlar var ise, anlayanlar anlamayanlara anlatsın demekten başka bir şey söylememe gerek yok sanırım.

Zekâ Resimleri – Foton Kuşağı – Beyin Fırtınası – kuantum Felsefesi

Birçok konuyu birden irdelemek isteyen pozitif beyinler için, gerçekleri kendi doğrultusunda araştırmak isteyenler için; aşağıdaki konu başlıklarını teker, teker açıklamaya başlamalıyız. Kuantum (Quantum), foton enerji, foton kuşağı, kuantum düşünce grubu, kuantum düşünce ve heykel sanatının düşünce gücüne katkılarını gelecek makale dizisinde açıklamalarını yapalım istiyorum. Zekâ resimleriyle pozitif tasarım konularını anket niteliğinde açıklamamıza rağmen, plastik sanatlar galeri bölümünde yeteri kadar değindiğimizi düşünüyorum. Siyasette sanat ve evrensel sanatın gelişimini sürdürdüğü konu başlıklarına açıklık getirmeyi galeri bölümünde devam ediyoruz. Mistik sanatın pozitif gücüyle ortaya çıkan kuyumculuk mesleğinin bilinmeyen taraflarını gündeme getiren yazıları, Berrin savaşcı’nın anılarından dinleyebileceğimiz makaleleri okumanızı tavsiye ederim. Kuantum felsefesi ve kuantum mekaniği yorumlarının beşinci boyuttaki beyin fırtınası koparan felsefe yazılarını da, ilerideki makale dizisinde değineceğiz. Beşinci Kuvvettin gücüyle kara deliklerin gizemi hakkındaki görüşlerimizi görecelik kavramı adı altındaki makalemizde uzunca bir şekilde gündeme getirmiştik. Dördüncü boyut ve ötesi düşüncelerin gizem dolu pozitif fikirlerini yansıtan fırtınasının varsayımların tartışmasını, ziyaretçi defterindeki bölümde devam ettiğimizi hatırlatmak isterim.

Zamanda Yolculuk – Olumlu Düşünce – Sanat Ve Felsefe

Kuantum Dünyası içinde geçmiş zamanlara yolculuk mümkün mü sorusuna yanıtları birlikte aradığımız makale yazılarının devamını bu sekmede devam ediyoruz. Zamanda yolculuk mümkün mü, başlığı altındaki düşüncelerin renkli dünyasını tanımlamayı, üyelerimize bıraktık. Ziyaretçi defterine bakarsanız, zekâ resimleriyle birlikte görecelik teorisi üzerine fikir yürüten üyelerimizin yazılarına yanıt verebilirsiniz. Anti madde ile yıldızlara yolculuk yapan rüyalardaki belirgin düşüncelerin şekillenmesine yorum getirebilirsiniz. Evrende en son hız sınırı ile pozitif fikir felsefesi üretenlerin köşesi olan beyin fırtınası ziyaretçi defterinde buluşalım isterim.
Olumlu düşünceli anti madde, sanat ve doygunluk, sanat ve felsefe konu başlıklarını işlediğimiz düşünce yazılarının yabancı basın arşivine taşındığını daha önce belirtmiştik sanırım. Düşünceler ötesindeki mistik duyguların açıklamasını yapan kuantum şifreleme uzmanlarının düşüncelerini yansıtan pozitif fikirleri tartıştığımız platformun ziyaretçi defterinde olması, siz üyelerimin katkılarını sağlamak adına gerekliydi Tokyon enerjisi üreten duygusal zekâlıların Quantum terapisi adına, sanatla yaşam felsefesi dersleri ve kuantum sanatının olumlu düşünceyle üçüncü boyutta uygulanması dersleri verildiği Ahmet Nuray fikir sanatı atölyesinde; foton kuşağının sanatı algılama biçimleri tartışılıyor. Soyut fikirlerin yorumlama ve uygulamasının, üç boyutlu hale getirilmesi dersleri; mistik düşünce sanatı dersleriyle birlikte veriliyor.
İnsanın varoluş amacıyla yaşam misyonlarını gündeme getiren pozitif beyin fırtınası seminerleri hafta sonuna aktarıldı. Kuantum fiziğinin ana unsurları tartışma konusu olmayan, kuantum yaşam modelleri ve kişilik tipolojileri seminer içindeki beyin fırtınasının ana konusu olmaya devam edecek. Sahne kullanma becerilerini geliştiren tiyatro sanatçıları gibi, içinden gelenleri betimlemelerle dile getirebilen katılımcıların içsel düşüncelerini dile getirmeleri beklenen karşılıklı söylencelerin yapılması gerekir. Hipnotik trans gerektirmeyen düşünce fırtınasının faydalarını bir başka yazımızda metafor ve hikâyelendirme niteliğinde gündeme taşıyacağımızı da bu vesileyle dile getirmek isterim.
Bazılarının ağız çabukluğuyla, İdealler ve kaynaklar olarak adlandırdığı geleceğe uyarlama teorilerin açıklamasını mantıksız bulmasının sebeplerini araştırmak gerekir. Meditasyonlar, yüksek benlik ve kuantum hipnoz konularına merak salanların gerçeklerden uzaklaşan hayallerinin zararlı boyutlarını tartışmak adına yeni seminerlerin başlamasını sağlamak istiyoruz elbette. Spritüel eğitmenlik adımları atmak isteyenlerin, spiritüalizm tarihi hakkında biraz bilgi sahibi olmalarını tavsiye etmekle yetineceğim. Dört mat modelinin ne olduğunu birazcık olsun araştırdıkları zaman, mistik duyguların satır aralarından elde edilemeyeceğini algılayacaklarını umarım. Sezgi ve ilhamlardan yararlanma adına, pozitif hayatın işaretlerini algılamak durumunda olduklarını kimler bilebilir ki? Dinlerin özünü özümleyenlerin güçlü karakterlerindeki Tanrı bilincini içinde hissetmeyenlerin neyi öğreneceklerini düşündüklerini bilemem. Olumlu düşünce gücünün yolculuğundaki özgün fikir yapıtları adlı başlıkların açıklamalarını gelecek makale yazılarında fikir modellerini geniş olarak izah etmeye çalışacağım. Beyin jimnastiği yaparcasına beraberce irdeleyeceğimiz pozitif konulara zenginlik kazandırmak için, alıntı yaparak yazıların kaynakçasını kullanmakta yarar var sanırım. Bilgi dolu günler bizleri bekliyor derken, keşfetmek ve oluşturmak arzusuyla beyin fırtınası estirmeye; gelin hep beraber devam edelim.
Birçok konuyu aynı anda irdelemek isteyen beyinler, gerçekleri kendi doğrultusunda araştırmak isteyenler için aşağıdaki konu başlıklarını açıklamaya gelecek makale yazılarında açıklayacağımızı tekrar söylemekte yarar var sanırım. Kuantum, (Quantum), foton enerji, foton kuşağı, kuantum düşünce grubu, kuantum düşünce, ve heykel tasarım dersleri. Diğer konu başlıkları: Anket, siyasette sanat, evrensel sanat, mistik düşünceler, kuyumculuk dersleri, kuantum felsefesi meditasyon teknikleri ve kuantum mekaniği yorumları konuları yarınların yazı dizisinde devam edecek. Diğer konu başlıkları: Beşinci boyut, beşinci kuvvet, kara deliklerin gizemi, görecelik kavramı, dördüncü boyut ve ötesi, kuantum dünyası, geçmiş zamanlara yolculuk mümkün mü? Zamanda yolculuk mümkün mü?
Sanat arşivinde açılacak konu başlıkları: Resimlerle görecelik teorisi, anti madde ile yıldızlara yolculuk, evrende en son hız sınırı, anti madde, sanat ve doygunluk, sanat ve felsefe, düşünceler ötesi, kuantum şifreleme ve tak yon enerjisi konularının açıklamaları süresiz olarak bu bölümde gündeme getirilecek. Duygusal zeka yolculuğu, sanatla yaşam dersleri ve kuantum sanatının üçüncü boyutta uygulanması dersleri Ahmet Nuray yaşam atölyesinde devam ediyor. Foton kuşağının pozitif sanatı algılama yorumlamaların uygulamasıyla üç boyutlu hale getirilmesi dersleri ve mistik düşünce sanatı dersleri insanın varoluş amacının yaşam misyonları adına açıklamalarına mutlaka katılmalısınız. Kuantum fiziğinin ana unsurları, kuantum modeller ve pozitif kişilik tipolojilerine katkıları olan üyelerimizin yazılarını ziyaretçi defterinde bulabilirsiniz. Sahne kullanma becerileri, hipnotik trans algılamaları, metafor ve hikayelendirme konu başlıklarını da aynı bölümün yazılarından takip etmek mümkün. İdealler ve kaynaklar, geleceğe uyarlama adına yazılan dizinin tekrarını bu bölümde devam edeceğiz. Bölüm içindeki konu başlıkları: Meditasyonlar, pozitif yüksek benlik, kuantum hipnoz, spritüel eğitmenlik adımları, Spiritüalizm tarihi, dört mat modeli, sezgi ve ilhamlardan yararlanma amacıyla hayatın işaretlerini tanımlayan makale yazılarını istek üzerine tekrar vermeye devam edeceğiz. Dinlerin özü, tanrı bilinci, pozitif kişilik gelişimi konularında özgün yapıtlar adlı başlıkların açıklamalarını gelecek makale yazılarında geniş olarak izah etmeye çalışacağım.

Kuantum düşünce grubu başkanı Ahmet Nuray

Kaynakça: Ahmet Nuray Beyin Gücü Kuantum düşünce arşivine aittir. 

 
Yeni Sayfa 1
Bu sitedeki eserler ve yazıların tüm hakkı Heykeltıraş Ahmet Nuray'a aittir.

Kuantum Düşünce Tekniği - Yorumlar